עצות מעשיות כיצד ניתן להדביק את הטפט שנופל

אם קצוות הטפט יורדים, אתם רק צריכים להדביק מחדש את המפרקים. זו הבעיה הפשוטה ביותר ואתם צריכים לפעול באותו אופן כמו בעת תיקון. אתם צריכים לשים לב כך שלא יהיו פסולת בשוליים המנותקים. כדי להדביק טפטים רופפים, השתמשו רק בדבק טפטים שבדקת, אך הפוך אותו לדק יותר.

מפתה ליישם במהירות את דבק ה- PVA שיש לכם כנראה בבית. כן, דבק אוניברסאלי כזה יפתור במהירות את הבעיה, אך כתמים צהובים עשויים להישאר אחריו, ועם תיקונים שלאחר מכן, יהיה קשה להסיר את הלוחות מהקירות. אם זה לא מפחיד אותכם דבק PVA עוזר היטב אם הטפט יורד.

אם הטפט היורד מהקיר ונוצרו בועות, ניתן לתקן את הפגם בלי לקרוע את הטפט מהקירות בעזרת מזרק רפואי רגיל. ראשית, אזור הבעיה מנוקב באמצעות מחט כך שהאוויר יוכל להימלט, ואז מוזרק בעדינות את הדבק למזרק מתחת ללוח. תחכו כמה דקות לחומר הגימור רווי בדבק ולחצו אותו אל הקיר.

אם נוצרו בועות על הטפט המיובש כבר, אל תנסו לשחרר את האוויר שהצטבר שם בעזרת חתך צולב עם סכין בנייה. רעיון זה עובד רק בידי אנשי מקצוע אמיתיים ורק במקרה בו אין ציור ברור, אחרת לא ניתן יהיה לשלב את כל השברים לתמונה בודדת.

אם הטפט לא רק התקלף מהקיר, אלא יצא עם טיח, אז ישנה סבירות גבוהה לקרעים. יש להחליף את השטח הפגוע לחלוטין בטיח חדש ובבד חדש, אך זה דורש איזון מספיק של חומרי הגמר במלאי. אפשרות זו מתאימה אם לא עבר זמן רב לאחר התיקון והטפטים על הקיר טרם השתנו בצבע תחת השפעת גורמים חיצוניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *