כיצד לנקות כתמים שמנוניים מטפט נייר

הסרת גריז מטפט נייר היא הבעייתית ביותר. במקרה זה, אבקת שיניים הוכיחה את עצמה היטב. יש לדלל אותו במים לעקביות שמנת ולמרוח על נקודה שמנונית. השאירו אותו דולק למשך 24 שעות ואז הסירו את המשקעים בעזרת מברשת יבשה. אבקת השיניים תספוג את השומן. לא יהיה זכר לכתם!

אתה יכול להשתמש בעמילן במקום באבקת שיניים. יש לערבב אותו גם במים למצב קרמי ולהחיל אותו על הכתם, ולאחר יום, יש להסיר בעזרת מברשת
בנזין טוב גם במסת גריז. לשם כך, הרטיבו חתיכת בד עם בנזין נקי ותקנו אותו במקום למשך מספר דקות. כתוצאה מביצוע כזה, השומן צריך להתמוסס, והכתם נעלם ללא עקבות. עם זאת, יש להיות מוכנים לעובדה כי יחד עם זיהום שומני, הטפטים יאבדו את צבעו הבהיר לשעבר במקום העיבוד עם בנזין.

סופג באופן מושלם שומן גיר. יש לרסק אותו לאבקה ולשפשף אותו בכתם. לאחר שאבקת הגיר ספגה את השומן, יש להסירו בעזרת מברשת או מטלית יבשה ורכה.

תוכלו להיפטר מסימני השומניות על טפט הנייר שמתגבשים סביב המתגים בעזרת מחק המכתבים הרגיל ביותר. במקרה זה, עליכם לנהוג בזהירות יתרה על מנת שחורים בטפט לא יתפסו לאחר הליך כזה!

עם כתמי שומן טריים על טפטים לנייר, הברזל עובד היטב עם נייר טואלט. יש למרוח את האחרון על העפר ולהחליק אותו עם ברזל מחומם מעט. יש לחמם את המכשיר לטמפרטורה כזו שניתן לגעת בסוליה ביד. נייר הטואלט יושר בשומן במהלך ההליך. יש להחליפו מעת לעת באחד נקי. ההליך מתבצע עד שהזיהום נעלם לחלוטין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *